SLOVAK    ENGLISH    CZECH

Projekty na kľúč a expertné poradenstvo pri výstavbe skleníkov a fóliovníkov

 

poradenstvo 01

Firma HTT, s.r.o. poskytuje expertné poradenstvo pri výstavbe skleníkov od prvého návrhu až po konečnú inštaláciu. Na základe viacročných skúseností s návrhom, projektovaním a výstavbou skleníkov Vám spracujeme prvotný návrh, podrobnú kalkuláciu ako aj konečný projekt na výstavbu skleníkov pre pestovanie rôznych plodín (rajčiny, uhorky, šaláty a pod.). Ďalej budeme dohliadať na realizáciu celého projektu výstavby skleníka. Tento proces je náročný a skúsený projektový manažér vie docieliť, aby sa projekt realizoval bez nevyhnutných oneskorení, či navyšovania nákladov. Túto službu Vám poskytuje naša firma, ktorá spolupracuje s renomovanými dodávateľmi v oblasti konštrukcie skleníkov a najnovších technológií dodávaných do skleníkov.

poradenstvo 03

Aké služby poskytujeme?

  • Návrh skleníka a prvotná kalkulácia
  • Konečný technický projekt skleníka
  • Zabezpečenie realizácie celého projektu od zemných prác až po spustenie prevádzky v skleníku

Prečo my?

  • Skúsenosti s projektovaním a realizáciou výstavby skleníkov (30 ha skleníkov)
  • Osobný prístup a expertné poradenstvo priamo na mieste
  • Spolupráca s významnými dodávateľmi technológií pre skleníky zaručuje inovatívne riešenia šité na mieru pre Vás
 

Naši partneri:

partneri 01

Alcomij vyvíja a vyrába špičkové riešenia pre záhradníctvo; oceľové skleníkové konštrukcie a inteligentné hliníkové skleníkové strešné, stenové a vykurovacie systémy, kvetinové vozíky a pojazdné lavice.
http://www.alcomij.nl/

 

partneri

Priva vytvára systémy na riadenie klímy pre rast rastlín. Udáva smer vo vývoji a výrobe technológií na optimalizáciu podmienok prostredia a riadenia procesov. Ponúka riešenia od záhradníctva až po automatizáciu budov s jedinečnou kombináciou softvéru, hardvéru a služieb.
https://www.priva.com/au

 

partneri 01

Anima Trading & Consultancy je spoločnosť schopná dodávať projekty, inštalácie a produkty pre záhradnícke odvetvie.
http://www.anima-trading.nl/

 

partneri 01

Prosperujúca spoločnosť pôsobiaca na trhu so 17-ročnými skúsenosťami v montáži skleníkov. Ponuka služieb: - Inštalácia skleníkových konštrukcií - Zasklenie striech a stien - Výstavba hál - Odtok dažďovej vody zo zariadenia (drenáž) - Inštalácia rýchlostných dverí

http://szklarnie-holenderskie.pl/

 

partneri 01

Spoločnosť Cultilene pôsobí vo viac ako 50 krajinách a dodáva najlepšie riešenia, pokiaľ ide o substráty a skleníkové sklo. Riešenia, ktoré poskytujú trvalo vynikajúcu kvalitu a ktoré sú prispôsobené spoločnostiam a rastúcej situácii. Spoločnosť Cultilene sa zaviazala k udržateľnej výrobe potravín. Iba vtedy, keď ekonomicky využijeme dostupné zdroje, budeme schopní dodávať potravu ľuďom po celom svete. Cieľom je ponúknuť riešenia na maximálnu produkciu potravín s maximálnou kvalitou, s čo najmenším množstvom vody a energie.

https://cultilene.com/

 

partneri 01

FormFlex je absolútnym globálnym špecialistom vo vývoji a výrobe pestovateľských odkvapových systémov a bol jedným z prvých dodávateľov, ktorý vyrábajú priamo na mieste pestovateľské regále, pestovateľské systémy a žľaby. Viac ako 20 rokov poskytuje spoločnosť FormFlex komplexnú škálu žľabov pre rôzne druhy plodín. V úzkej spolupráci s pestovateľmi a dodávateľmi neustále vyvíja nové riešenia.

http://www.metazet.com/

 

partneri 01

Genap je špecialista v oblasti fóliových konštrukcií a fóliových aplikácií pre záhradnícke a poľnohospodárske odvetvia a infraštruktúrne projekty. Vlastné fóliové konštrukcie sú vyrábané v továrni v Holandsku v s-Heerenbergu, kde má aj vlastné laboratórne a výskumné a vývojové oddelenie.

http://www.genap.nl/en/

 

partneri 01

Bogaerts sa špecializuje na komplexné logistické a zberové riešenia pre dnešný profesionálny skleníkový priemysel a stal sa jednou z popredných spoločností vo vývoji a výrobe strojov a príslušenstva pre priemyselné pestovanie v skleníkoch na medzinárodnom trhu. Bogaerts je vďaka inováciám jednou z najvplyvnejších spoločností. Cieľom je zjednodušiť prácu v záhradníctve, vyvíjať udržateľné riešenia a nájsť inteligentné riešenia pre automatizáciu podnikania, znížiť výrobné náklady a vytvoriť pozitívne ekonomické prostredie.

http://www.bogaertsgl.com/

 

partneri 01

Firma MATYLA pôsobí na trhu od roku 1994. Partnerom poskytuje pomoc v rámci prípravy a realizácie investícií, ako aj dodávok materiálov a zariadení. Vďaka pripravenosti, dostatočnému technologickému a ľudskému zázemiu a profesionalite môže zabezpečovať realizáciou viacerých projektov na rôznych miestach v Poľsku aj v zahraničí.

http://www.matyla.pl/?id

 

partneri 01

ALWECO predstavuje hladko prebiehajúce projekty, dodržiavanie termínov a vždy má na linke špecialistu, ak máte otázky týkajúce sa inštalácie tieňovky. Zabezpečuje, aby bol v skleníku nainštalovaný najlepší možný systém clony. Návrh, montáž, renovácia - majú riešenie pre akúkoľvek stavbu, kdekoľvek na svete. Alweco systémy sú spoľahlivé a, samozrejme, je k nim poskytovaný aj o servis a údržba.

https://www.alweco.nl/en/

 

Copyright (c) HTT s.r.o. 2017-2021. All rights reserved.